Dzień:
Piątek
Sobota
Niedziela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Miejsce:
Teatr / Divadlo
Kino Piast
Kino Central
KaSS
OLZA
COK
Wszystkie
Godzina
Tytuł
12:00, Piątek
Malowany ptak ( Václav Marhoul; 169 min; Czechy, Słowacja, Ukraina; 2019 )
13:00, Piątek
Oleg ( Juris Kursietis; 108 min; Łotwa, Litwa, Belgia, Francja; 2019 )
13:00, Piątek
Pavoncello ( Andrzej Żuławski; 27 min; Polska; 1967 )
13:00, Piątek
Pieśń triumfującej miłości ( Andrzej Żuławski; 28 min; Polska; 1967 )
13:00, Piątek
Czarny Piotruś ( Miloš Forman; 86 min; Czechosłowacja; 1963 )
16:00, Piątek
Havel ( Slávek Horák; 105 min; Czechy; 2020 )
16:00, Piątek
Trzy życzenia ( Ján Kadár, Elmar Klos; 96 min; Czechosłowacja; 1958 )
16:30, Piątek
Trzecia część nocy ( Andrzej Żuławski; 101 min; Polska; 1971 )
17:30, Piątek
Szarlatan ( Agnieszka Holland; 118 min; Czechy, Irlandia, Polska, Słowacja; 2020 )
19:00, Piątek
Solo ( Artemio Benki; 84 min; Czechy, Francja, Argentyna, Austria; 2019 )
19:00, Piątek
Music Box ( Joanna Kożuch; 6 min; Słowacja; 2019 )
19:00, Piątek
Moja polska dziewczyna ( Ewa Banaszkiewicz, Mateusz Dymek; 87 min; Wielka Brytania, Polska; 2018 )
19:00, Piątek
Mam na imię Sara ( Steven Oritt; 111 min; USA, Polska; 2019 )
20:30, Piątek
Hair ( Miloš Forman; 121 min; USA, RFN; 1979 )
21:15, Piątek
Szarlatan ( Agnieszka Holland; 118 min; Czechy, Irlandia, Polska, Słowacja; 2020 )
10:00, Sobota
Samotni biegacze: Idziemy dalej! ( Martin Repka; 90 min; Słowacja; 2019 )
10:00, Sobota
Sieć ( Krzysztof Krauze; 50 min; Polska; 2000 )
10:00, Sobota
Lillian ( Andreas Horvath; 128 min; Austria; 2019 )
10:00, Sobota
Obywatel Jones ( Agnieszka Holland; 119 min; Polska, Wielka Brytania, Ukraina; 2019 )
13:00, Sobota
Czarny mercedes ( Janusz Majewski; 117 min; Polska; 2019 )
13:00, Sobota
Sala samobójców ( Jan Komasa; 112 min; Polska; 2011 )
13:00, Sobota
Apparatgeist ( Marie-Magdalena Kochová; 11 min; Czechy; 2019 )
13:00, Sobota
Dzieci online ( Kateřina Hager; 52 min; Czechy; 2017 )
13:00, Sobota
Dlaczego czuję się jak chłopak? ( Kateřina Turečková; 26 min; Czechy; 2019 )
13:30, Sobota
Tiché doteky ( Michal Hogenauer; 96 min; Czechy, Holandia, Łotwa; 2019 )
16:00, Sobota
Powroty ( Bogusław Kornaś; 34 min; Polska; 2020 )
16:00, Sobota
We mnie ( Maria Wider; 21 min; Polska; 2019 )
16:00, Sobota
Wieloryb ( Izabela Pająk; 8 min; Polska; 2018 )
16:00, Sobota
Marcel ( Marcin Mikulski; 26 min; Polska; 2019 )
16:00, Sobota
Szklany pokój ( Julius Ševčík; 104 min; Czechy, Słowacja; 2019 )
16:30, Sobota
Opętanie ( Andrzej Żuławski; 127 min; RFN, Francja; 1981 )
16:30, Sobota
Boże Ciało ( Jan Komasa; 115 min; Polska; 2019 )
19:00, Sobota
Miłość blondynki ( Miloš Forman; 77 min; Czechosłowacja; 1965 )
19:30, Sobota
Kto następny? ( Miro Drobný; 90 min; Słowacja; 2018 )
20:00, Sobota
Sala samobójców. Hejter ( Jan Komasa; 130 min; Polska; 2020 )
20:00, Sobota
Interior ( Marek Lechki; 92 min; Polska; 2019 )
20:30, Sobota
Vlastníci ( Jiří Havelka; 97 min; Czechy; 2019 )
10:00, Niedziela
Żelazny most ( Monika Jordan-Młodzianowska; 84 min; Polska; 2019 )
10:00, Niedziela
Pali się, moja panno ( Miloš Forman; 71 min; Czechosłowacja; 1967 )
10:00, Niedziela
Zgniłe uszy ( Piotr Dylewski; 60 min; Polska; 2019 )
10:00, Niedziela
Sklep przy głównej ulicy ( Ján Kadár, Elmar Klos; 128 min; Czechosłowacja; 1965 )
12:30, Niedziela
Techno ( Tadeusz Łysiak; 24 min; Polska; 2017 )
12:30, Niedziela
Fuck, It's Biology ( Veronica Andersson; 30 min; Polska; 2019 )
12:30, Niedziela
Mocna kawa wcale nie jest taka zła ( Aleksander Pietrzak; 49 min; Polska; 2014 )
13:00, Niedziela
Baťa, první globalista ( Peter Kerekes; 105 min; Czechy, Francja; 2018 )
13:00, Niedziela
Pan T. ( Marcin Krzyształowicz; 111 min; Polska; 2019 )
13:30, Niedziela
Jestem REN ( Piotr Ryczko; 75 min; Polska; 2019 )
16:00, Niedziela
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę ( Maciej Stuhr; 29 min; Polska; 2020 )
16:00, Niedziela
Ikar. Legenda Mietka Kosza ( Maciej Pieprzyca; 122 min; Polska; 2019 )
16:00, Niedziela
Love Machines ( Michał Materna; 30 min; Polska; 2019 )
16:00, Niedziela
Tsantsa ( Robin Lipo; 33 min; Polska; 2018 )
16:00, Niedziela
Lot nad kukułczym gniazdem ( Miloš Forman; 133 min; USA; 1975 )
16:30, Niedziela
Eastern ( Piotr Adamski; 75 min; Polska; 2019 )
16:30, Niedziela
Żaby bez języka ( Mira Fornay; 116 min; Czechy, Słowacja; 2020 )
19:30, Niedziela
Kontrola ( Natasza Parzymies; 40 min; Polska; 2020 )
19:30, Niedziela
Mowa ptaków ( Xawery Żuławski, Piotr Kielar; 138 min; Polska; 2019 )
19:30, Niedziela
Valmont ( Miloš Forman; 137 min; Francja, USA; 1989 )
20:00, Niedziela
Supernova ( Bartosz Kruhlik; 78 min; Polska; 2019 )
20:00, Niedziela
Krajobraz w cieniu ( Bohdan Sláma; 135 min; Czechy; 2020 )
20:30, Niedziela
Odlot ( Miloš Forman; 93 min; USA; 1971 )
10:00, Poniedziałek
Przystanek na peryferiach ( Ján Kadár, Elmar Klos; 88 min; Czechosłowacja; 1957 )
10:00, Poniedziałek
Diabelska edukacja ( Janusz Majewski; 28 min; Polska; 1994 )
10:00, Poniedziałek
Zmruż oczy ( Andrzej Jakimowski; 86 min; Polska; 2003 )
10:00, Poniedziałek
The Sound Is Innocent ( Johana Ožvold; 68 min; Czechy, Francja, Słowacja; 2019 )
10:00, Poniedziałek
Jiří, pes uprchlík ( Tomasz Wiński; 30 min; Czechy; 2019 )
10:00, Poniedziałek
Diabeł ( Andrzej Żuławski; 119 min; Polska; 1972 )
10:00, Poniedziałek
Różowe sny ( Dušan Hanák; 81 min; Czechosłowacja; 1976 )
12:30, Poniedziałek
Ragtime ( Miloš Forman; 155 min; USA; 1981 )
13:00, Poniedziałek
Starcy ( Martin Dušek, Ondřej Provazník; 92 min; Czechy, Słowacja; 2019 )
13:00, Poniedziałek
Forman versus Forman ( Helena Třeštíková, Jakub Hejna; 78 min; Czechy, Francja; 2019 )
13:00, Poniedziałek
Nic nie ginie ( Kalina Alabrudzińska; 71 min; Polska; 2019 )
13:30, Poniedziałek
Zieja ( Robert Gliński; 112 min; Polska; 2020 )
16:00, Poniedziałek
Amadeusz ( Miloš Forman; 180 min; USA; 1984 )
16:00, Poniedziałek
Rykoszety ( Jakub Radej; 30 min; Polska; 2019 )
16:00, Poniedziałek
Dolina Bogów ( Lech Majewski; 131 min; Polska, USA, Luksemburg; 2019 )
16:00, Poniedziałek
Ukąszenie ( Helena Oborska; 24 min; Polska; 2019 )
16:00, Poniedziałek
Pustostan ( Agata Trzebuchowska; 29 min; Polska; 2019 )
16:00, Poniedziałek
Czarny charakter ( Kuba Gryżewski; 14 min; Polska; 2019 )
16:30, Poniedziałek
Amnestie ( Jonáš Karásek; 130 min; Słowacja, Czechy; 2019 )
16:30, Poniedziałek
W sieci ( Barbora Chalupová, Vít Klusák; 90 min; Czechy; 2020 )
19:00, Poniedziałek
Nech je svetlo ( Marko Škop; 93 min; Słowacja, Czechy; 2019 )
19:30, Poniedziałek
Inka ( Monika Majorek; 13 min; Polska; 2015 )
19:30, Poniedziałek
Nasza klątwa ( Tomasz Śliwiński; 27 min; Polska; 2013 )
19:30, Poniedziałek
Córka ( Mara Tamkovich; 30 min; Polska; 2017 )
19:30, Poniedziałek
Charon ( Michał Hejbudzki; 39 min; Polska; 2015 )
19:30, Poniedziałek
Wierność ( Andrzej Żuławski; 165 min; Francja; 2000 )
20:00, Poniedziałek
Zajęcia rekreacyjne ( Paweł Wendorff; 72 min; Polska; 2019 )
21:00, Poniedziałek
Kult Film ( Olga Bieniek; 92 min; Polska; 2019 )
23:00, Poniedziałek
Konkurs ( Miloš Forman; 79 min; Czechosłowacja; 1963 )
10:00, Wtorek
Ja teraz kłamię ( Paweł Borowski; 107 min; Polska, Holandia; 2019 )
10:00, Wtorek
Widziadło ( Marek Nowicki; 95 min; Polska; 1983 )
10:00, Wtorek
Ekstaza ( Gustav Machatý; 87 min; Czechosłowacja, Austria; 1932 )
10:00, Wtorek
Ci, którzy pozostali ( Barnabás Tóth; 83 min; Węgry; 2019 )
10:00, Wtorek
W oddali ( Martin Mareček; 76 min; Czechy; 2019 )
13:00, Wtorek
Ahoj ( Anna Paděrová; 1 min; Czechy; 2020 )
13:00, Wtorek
Kiedy padają drzewa ( Marysja Nikiťuk; 88 min; Ukraina, Polska, Macedonia; 2018 )
13:00, Wtorek
Sh_t Happens ( Michaela Mihályi, David Štupmf; 13 min; Czechy; 2019 )
13:00, Wtorek
Proceder ( Michał Węgrzyn; 137 min; Polska; 2019 )
13:00, Wtorek
Błękitna nuta ( Andrzej Żuławski; 126 min; Francja; 1990 )
13:00, Wtorek
Córka ( Daria Kashcheeva; 15 min; Czechy; 2019 )
13:00, Wtorek
Schovka ( Barbora Halířová; 7 min; Czechy; 2019 )
13:00, Wtorek
Měj se ráda ( Alžběta Suchanová; 1 min; Czechy; 2017 )
13:00, Wtorek
Mezery ( Nora Štrbová; 8 min; Czechy; 2020 )
13:00, Wtorek
Człowiek z księżyca ( Miloš Forman; 118 min; USA, Wielka Brytania, Niemcy, Japonia; 1999 )
13:00, Wtorek
Kdo se se mnou zatočí ( Adéla Křížovecká; 7 min; Czechy; 2019 )
15:30, Wtorek
Hokej w lecie ( Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová; 75 min; Czechy; 2019 )
15:30, Wtorek
Malowany ptak ( Václav Marhoul; 169 min; Czechy, Słowacja, Ukraina; 2019 )
16:00, Wtorek
Duchy Goi ( Miloš Forman; 110 min; USA, Hiszpania; 2006 )
16:00, Wtorek
Śmierć nazywa się Engelchen ( Ján Kadár, Elmar Klos; 129 min; Czechosłowacja; 1963 )
16:30, Wtorek
Marek Edelman... I była miłość w getcie ( Jolanta Dylewska; 80 min; Polska, Niemcy; 2019 )
19:00, Wtorek
Havel ( Slávek Horák; 105 min; Czechy; 2020 )
19:00, Wtorek
Kosmos ( Andrzej Żuławski; 102 min; Francja, Portugalia; 2015 )
19:30, Wtorek
Skandalista Larry Flynt ( Miloš Forman; 129 min; USA; 1996 )
19:30, Wtorek
Raz, jeszcze raz ( Paweł Czarzasty, Krzysztof Zbieranek; min; Polska; 2020 )
20:00, Wtorek
Wszystko dla mojej matki ( Małgorzata Imielska; 103 min; Polska; 2019 )
21:00, Wtorek
Ostatnia arystokratka ( Jiří Vejdělek; 110 min; Czechy, Słowacja; 2019 )
21:30, Wtorek
Hluché dny ( Pavol Pekarčík; 81 min; Słowacja, Czechy; 2019 )
21:30, Wtorek
Pouštět draka aka Šarkan ( Martin Smatana; 13 min; Czechy, Słowacja, Polska; 2019 )
23:00, Wtorek
Kingsajz ( Juliusz Machulski; 104 min; Polska; 1987 )
10:00, Środa
Raj na ziemi ( Jaro Vojtek; 78 min; Słowacja; 2019 )
10:00, Środa
xABo. Ksiądz Boniecki ( Aleksandra Potoczek; 72 min; Polska; 2020 )
10:00, Środa
Wizje ośmiu. Decathlon ( M. Forman, A. Penn, K. Ichikawa, C. Lelouch, Y. Ozerov, M. Pfleghar, J. Schlesinger, M. Zetterling; 16 min; USA, RFN; 1973 )
10:00, Środa
Najważniejsze to kochać ( Andrzej Żuławski; 110 min; RFN, Francja, Włochy; 1975 )
10:00, Środa
Co cię nie zabije... ( Miloslav Šmídmajer; 110 min; Czechy; 2009 )
12:30, Środa
Sole ( Carlo Sironi; 90 min; Włochy, Polska; 2019 )
13:00, Środa
Stratený domov ( Juraj Mravec; 70 min; Słowacja; 2019 )
13:00, Środa
Na srebrnym globie ( Andrzej Żuławski; 157 min; Polska; 1987 )
13:00, Środa
Oskarżony ( Ján Kadár, Elmar Klos; 91 min; Czechosłowacja; 1964 )
16:00, Środa
Sztuka ( Alejandro Fernández Almendras; 93 min; Czechy, Chile, Francja, Korea Płd.; 2019 )
16:00, Środa
Szarlatan ( Agnieszka Holland; 118 min; Czechy, Irlandia, Polska, Słowacja; 2020 )
16:30, Środa
Wysoka dziewczyna ( Kantemir Balagov; 130 min; Rosja; 2019 )

Organizatorzy

Współorganizatorzy